Aktuálně

Ostrožská Lhota byla nejpočetnější Lhotou na letošním srazu a získala také další prvenství.. více si můžete přečíst v odkazu

37. ročník Srazu Lhot a Lehot, který se konal v naší obci je za námi. Téměř roční usilovné přípravy vyvrcholily během druhého červencového víkendu a vlastně možná ještě o pár dnů dřív, protože první účastníci srazu se začali sjíždět už týden před začátkem srazu. Jako první v pátek dorazil Venca z Ovesné Lhoty (bývá prvním účastníkem už mnoho let) a...

Děkujeme všem vám skvělým lidem za účast, za úžasnou atmosféru a dobrou náladu, která panovala po celou dobu srazu. I přes menší nepříjemnosti myslíme, že se sraz povedl a to hlavně díky vám!

STŘEDA

05.07.2017

A je to tady! Lhotka pod Ondřejníkem už se pomalu plní návštěvníky z ostatních Lhot a Lehot z celé České a Slovenské republiky. Oficální program začíná až v pátek, ale už dnes můžete navštívit či absolvovat různé aktivity.

Stanové město (č.12 na plánku), bohužel neumožňuje zaparkovat auto, proto bude spíše vhodné pro návštěvníky, kteří přijedou autobusem. V tomto stanovém městě bude k dispozici mimo Toi Toi-ek i přístup k vodě - pitná voda rozvedená zahradními hadicemi (hlavně k mytí rukou, pití na vlastní nebezpečí).