DĚKUJEME! Vaše ohlasy a odkazy

11.07.2017

Děkujeme všem vám skvělým lidem za účast, za úžasnou atmosféru a dobrou náladu, která panovala po celou dobu srazu. I přes menší nepříjemnosti myslíme, že se sraz povedl a to hlavně díky vám!

Z Vašich ohlasů:

Pár střípku chvály z diskuzního fóra Lopuch.cz a FCB

Jestřábí Lhota Athos a Laura 9.7.2017

Dobrý večer. Tak 420 km za námi a k večeru jsme doma. Děkujeme pořadatelům a všem účastníkům za super sraz pod Ondřejníkem. Byla to paráda i s deštivými efekty. Holt kdo umí, umí. Klobouk dolu za vydařený 37. sraz Lhot a Lehot.

Horní Lhota Pod Blaníkem - Twinny 10.7.2017

Opravdu nádherný sraz. Konečně někdo předvedl, že není třeba spousta megakapel a několik podií. Byť se program odehrával ve dvou areálech, vše na sebe pěkně navazovalo, nic neběželo současně a Lhoťané měli prostor bavit se po svém. Byl opravdu nádherný pohled na všechny Lhoťany, kteří se po průvodu shromáždili v areálu u školy.

Suchá Lhota - Martin 9.7.2017

Opravdu parádnií Sraz...budu se opakovat po ostatních, ale takhle pohodový poklidný sraz jsem dlouho nezažil...jesi teda vůbec někdy. :) Poklona pořadatelům, jídlo výborné, pivko a další tekutiny fajn, počasí pestré. Ale co se mi líbilo nejvíce, jak se Lhoťané bavili sami sebou, nebylo potřeba mega kapel, ba naopak někdo kytaru někdo hlasivky a už bylo veselo a bavili se tím všici.

https://www.youtube.com/watch?v=eEf8oxb9z-k (sobota)

https://www.youtu.be/s4dq4WOGnJE (ÓDA na 37. sraz)

https://lhotka-pod-ondrejnikem.rajce.idnes.cz/Sraz_Lhot_a_Lehot_2017/

více budeme průběžně doplňovat na:

www.srazlhot2017.webnode.cz či fcb